В Неділю 5-у після Пасхи митрополит Онуфрій освятив приміщення на території Свято-Духівського храму міста Харкова

02 июня 2024 г.
2 червня 2024 року, в Неділю 5-ту після Пасхи Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський освятив тимчасове приміщення для звершення богослужінь на території будівництва Свято-Духівського храму міста Харкова.

Після освячення Високопреосвященніший митрополит Онуфрій звершив першу Божественну літургію в співслужінні духовенства міста Харкова та помолився за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий архіпастир звернувся до священнослужителів і віруючих із архіпастирським словом.

По завершенні богослужіння владика Онуфрій ознайомився з ходом будівництва храму.
Опубликована: 02 июня 2024 г.