У день престольного свята митрополит Онуфрій очолив Літургію у Свято-Покровському чоловічому монастирі міста Харкова

14 октября 2024 г.
14 жовтня 2024 року, у свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь Озерянської ікони Божої Матері Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова.

Перед початком Літургії митрополит Онуфрій та духовенство пройшли хресною ходою від Архієрейської резиденції до храму Озерянської ікони Пресвятої Богородиці.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастирь підніс молитву за мир на українській землі.

Після закінчення Божественної літургії митрополит Онуфрій зі священнослужителями та віруючими здійснили хресну ходу до пам'ятного хреста на центральній площі обителі, де було піднесено молебний спів до Діви Богородиці з хвалебною піснею: "Царице моя Преблагая".

Опубликована: 14 октября 2024 г.

Покровський монастир, Харків