У Неділю 16-ту після Пятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято - Покровському храмі селища Безлюдівка

13 октября 2024 г.
13 жовтня 2024 року , у Неділю 16-ю після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію в храмі на честь Покрова Божої Матері селища Безлюдівка Харківської області.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастирь підніс молитву за мир на українській землі.

За богослужінням митрополит Онуфрій звершив хіротонію во пресвітери диякона Іоанна Петрикіна, клірика Свято-Триоїцького храму міста Харкова.

На завершення богослужіння митрополит Онуфрій звернувся до пастви з архіпастирським словом та призвав на усіх Боже благословіння.

Також Високопреосвященніший владика звершив заупокійну літію на могилі покійного настоятеля храму протоієрея Стефана Іванчука.
Опубликована: 13 октября 2024 г.

Покровский типовий храм, пос. Безлюдовка
Диякон Іоанн Анатолійович Петрикін