Митрополит Онуфрій звершив Літургію в храмі на честь Різдва Богородиці міста Дергачі

21 сентября 2024 г.
21 вересня 2024 року, у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії,Високопреосвященніший Онуфрій,митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі Різдва Божої Матері міста Дергачі, Харківської області.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир на українській землі.

Після Святого Причастя владика Онуфрій та духовенство чин славлення перед іконою свята Різдва Пресвятої Богородиці.

На завершення митрополит Онуфрій звернувся до пастви з архіпастирським словом, поздоровив настоятеля храму протоієрея Василя Товкана, духовенство і віруючих з престольним святом та преподав усім своє архіпастирське благословінння.
Опубликована: 21 сентября 2024 г.

Рождества Пресвятой Богородицы типовий храм, г. Дергачи
Протоієрей Василий Иосифович Товкан