В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь святих Жен-Мироносиць міста Харкова

12 сентября 2024 г.
12 вересня 2024 року, в день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського, Високопреосвященніший Онуфрій,митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій очолив святкове славління на честь святого благовірного князя Олександра Невського.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший митрополит Онуфрій поздоровив протоієрея Василя Іванчука, священнослужителів і вірян Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 12 сентября 2024 г.

Жено-Мироносицкий типовий храм, Харьков
Протоієрей Василий Иосифович Иванчук