В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Усекновенському храмі міста Харкова

11 сентября 2024 г.
11 вересня 2024 року, в день пам'яті святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Висикопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівській звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Усекновенському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

За Богослужінням митрополит Онуфрій звершив хіротонію у пресвітера диякона Володимира Денисюка.

Проповідь на тему свята розповів настоятель храму на честь Вознесіння Господнього міста Харкова протоієрей Михайло Скорік.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій очолив святкове славління на честь святого пророка і хрестителя Господнього Іоанна.

Наприкінці Божественої літургії митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Володимира Катречка, духовенство і віруючих Харківської єпархії зі святом, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 11 сентября 2024 г.

Усекновенський типовий храм, Харків
Протоієрей Михаил Федорович Скорик