В Харківській духовній семінарії розпочався новий навчальний рік

02 сентября 2024 г.
З нагоди початку нового навчального року в Харківській духовній семінарії з благословення владики ректора Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, 02 вересня 2024 року в Озерянському храмі Покровського монастиря м. Харкова була відслужена урочиста Божественна літургія, яку очолив перший проректор ХДС протоієрей Валентин Ковальчук у співслужінні викладачів та студентів Семінарії у священному сані.

В ході богослужіння були піднесені молитви за мир та захисників України.

Піснеспіви літургії виконував зведений хор семінаристів і регентсько-співацького відділення під керівництвом протоієрея Федора Воскобойнікова.

Прововідь на тему свята промовив викладач ХДС протоієрей Андрій Бурда.

Під час богослужіння вихованці Семінарії причастилися Святих Христових Таїн.

Після літургії відбувся молебень перед початком нового навчального року.

Після закінчення святкового богослужіння в архієрейській резиденції відбувся урочистий акт під головуванням ректора Харківської духовної семінарії митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія.

Під час урочистого акту Вчений секретар ХДС протоієрей Дмитро Тарасов оголосив результати вступної компанії Харківської духовної семінарії та зачитав надіслані вітання на ім’я Ректора ХДС Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського.

Потім Владика-ректор вручив першокласникам пам’ятні подарунки.

На кінець митрополит Онуфрій звернувся зі словами настанови до вихованців Семінарії, преподав своє архіпастирське благословіння і побажав Божої допомоги в новому навчальному році.
На завершення була зроблена спільна фотографія.

Після цього для вихованців першого класу Харківської духовної семінарії була організована екскурсія в Церковно-історичний музей Харківської єпархії.
Опубликована: 02 сентября 2024 г.

Покровський монастир, Харків
Протоієрей Валентин Николаевич Ковальчук