В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Преображенському храмі міста Харкова

19 августа 2024 г.
19 серпня 2024 року, у свято Преображення Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Преображенському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

За Божественною літургією митрополит Онуфрій рукоположив випускника Харківської духовної семінарії читця Василія Черкасова у сан диякона.

Проповідь на тему свята провозгласив ключар Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова протоієрей Йосип Денькович.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій звершив чин освячення плодів.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший владика Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Віктора Бурбелу, священнослужителів і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 19 августа 2024 г.

Преображенский типовий храм, г. Харьков
Протоієрей Иосиф Алексеевич Денькович