В день Хрещення Русі митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Володимирському храмі міста Харкова

28 июля 2024 г.
28 липня 2024 року, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, спомин Хрещення Русі, святого рівноапостольного великого князя Володимира Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Володимирському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята розповів настоятель храму на честь преподобного Олексія чоловіка Божого міста Харкова протоієрей Андрій Драненко.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій очолив святковий молебень святому равноапостольному князю Володимиру біля Його пам'ятника на території храму.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший владика Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Анатолія Булгакова, духовенство і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом Хрещення Русі, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 28 июля 2024 г.

Владимирский типовий храм, Харьков
Протоієрей Андрей Вячеславович Драненко