В день престольного свята митрополит Онуфрій очолив Літургію в Ольгинському храмі міста Харкова

24 июля 2024 г.
24 липня 2024 року, у день пам'яті святої рівноапрстольної великої княгині Ольги, у Святому Хрещенні Єлени, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Ольгінському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій очолив святкове славління на честь святої равноапостольної княгині Ольги.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший владика Онуфрій поздоровив ключаря храму протоієрея Сергія Бєлянова, духовенство і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з престольним святом, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на всіх Боже благословіння.
Опубликована: 24 июля 2024 г.

Ольгинский типовий храм, г. Харьков
Протоієрей Сергей Викторович Белянов