У Неділю 4-ту після Пятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Покровському храмі міста Харкова

21 июля 2024 г.
21 липня 2024 року, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, в день явлення ікони Пресвятої Богородиці у Казані, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії селища Основа, міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

За Божественною літургією митрополит Онуфрій рукоположив студента Харківської духовної семінарії Сомова Андрія у сан диякона.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Віталія Комарницького із 55-річчям від дня народження і звернувся до духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 21 июля 2024 г.

Покровский типовий храм, Основа
Протоієрей Віталий Танасійович Комарницький