В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Усікновенському храмі міста Харкова

07 июля 2024 г.
7 липня 2024 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, всіх святих, у землі нашій просіявших, Різдво чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Iоанна, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Усікновенському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

На запричастному вірші проповідь на тему свята розповів ключар храму на честь святих Жен-Мироносиць протоієрей Василь Іванчук.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій очолив святкове славління Предтечі і Хрестителю Іоанну.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященніший владика Онуфрій звернувся до настоятеля храму протоієрея Володимира Катречка, духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 07 июля 2024 г.

Усекновенський типовий храм, Харків
Протоієрей Владимир Владимирович Катречко