У вівторок Світлої седмиці митрополит Онуфрій звершив Літургію у чоловічому монастирі ікони Божої Матері Скоропослушниця селища Бабаї

07 мая 2024 г.
7 травня 2024 року, у вівторок Світлої седмиці Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у чоловічому монастирі на честь ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії "Скоропослушниця" селищя Бабаї, Харківської області.

На Малому вході було зачитано Журнал Священного Синоду Української Православної Церкви про утворення чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у селищі Бабаї Харківської єпархії.

Також митрополит Онуфрій возвів насельника чоловіка монастиря ієромонаха Петра (Кривицького) у сан архімандрита.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Наприкінці Богослужіння Високопреосвященніший митрополит Онуфрій звурнувся до духовенства і віруючих з архіпастирським словом.
Опубликована: 07 мая 2024 г.

Архангело-Михайловский храм, який будується, пос. Бабаи
Архімандрит Богдан (Алексей Петрович) Пильгуй
Архімандрит Петро (Петро Іванович) Кривицкий