У Неділю 2-у після Пасхи митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Озерянському храмі міста Харкова

12 мая 2024 г.
12 травня 2024 року, у Неділю 2-у після Пасхи, Антипасхи, святого апостола Фоми, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у храмі на честь Озерянської ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії у Свято-Озерянському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

На запричастному вірші, ключар Свято-Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова протоієрей Іосиф Денькович зачитав Пасхальне послання Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського.

Наприкінці Літургії митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму архімандрита Никодима (Силко), священнослужителів Харківської єпархії Української Православної Церкви і віруючих зі святом, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 12 мая 2024 г.

Озерянський типовий храм, Харків
Архімандрит Никодим (Сергей Иванович) Сылко