Відійшов до Господа заштатний клірик Харківської єпархії ієромонах Єрмоген (Кваша)

30 июля 2024 г.
30 липня 2024 року, у вівторок 6-ї седмиці після П’ятидесятниці, на 83-му році життя відійшов до Господа заштатний клірик Харківської єпархії Української Православної Церкви ієромонах Єрмоген (Анатолій Павлович(Кваша)).

Анатолій Павлович Кваша народився 28 серпня 1941 року у місті Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області в родині робітника.
12 липня 1966 року, рукоположений у сан диякона архієпископом Іркутським і Читинським Веніаміном.
Довгий час ніс послух протодиякона та архідиякона у єпархіях Православної Церкви.
25 жовтня 2004 року був зарахований у штат Харківської єпархії та призначений до служби у Свято-Покровський чоловічий монастир міста Харкова.
13 березня 2005 року, рукоположений в сан священника Онуфрієм (Легким), єпископом Ізюмським, вікарієм Харківської єпархії.
Після, згідно власного прохання був почислений за штат Харківської єпархії Української Православної Церкви.
У 2023 році, у монастирі на честь Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Київської єпархії Української Православної Церкви, міста Києва, Високопреосвященнішим Даміаном, архієпископом Фастівським, вікарієм Київської Митрополії був пістрижен у чернецтво з ім’ям Єрмоген.

31 липня 2024 року, тіло новопреставленого ієромонаха Єрмогена (Кваши) було доставлено до храму на честь святого праведного Симеона Богоприїмця і Анни Пророчиці, села Яківлівка, Харківського району Харківської області, було звершено Божественну літургію й панахиду за новопреставленим.
Опубликована: 30 июля 2024 г.

Протоієрей Анатолий Павлович Кваша