У Харківській духовній семінарії відбулося засідання вченої і педагогічної ради
20 мая 2024
20 травня 2024 року в архієрейській резиденції на території Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова, під головуванням ректора Харківської духовної семінарії Високопреосвященішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, відбулось засідання вченої і педагогічної ради духовної семинарії, де пройшов захист дипломних робіт випускників та підведені підсумки 2023/2024 навчального року.

З доповідями виступили перший проректор ХДС протоієрей Валентин Ковальчук, заступник керівника заочного сектору Міхаліцин Павло Євгенович, керівник іконописної школи протоієрей Михайло Пилипчук, керівник регентсько-співочого відділення протоієрей Федір Воскобойніков та керівник богословсько-викладацьких курсів протоієрей Андрій Бурда.

Випускники захистили дипломні роботи присвячені догматичній, церковно-практичній, церковно-історичній та літургіко-історичній тематиці.