В ХДС відбудеться міжнародна науково-практична конференція

18 сентября 2024 г.
Харківська духовна семінарія ім. святого апостола й євангеліста Іоанна Богослова пільно з Харківським єпархіальним управлінням запрошує викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та вихованців духовних шкіл взяти участь в IV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви» (до 225-річчя створення Харківської єпархії).

Конференція відбудеться 7 листопада 2024 р. на території Свято-Покровського монастиря.

Електронну реєстрацію учасників конференції відкрито за адресою: https://forms.gle/kNMwTFwGzLbUg1M5.

Термін приймання заяв і тез доповідей для участі в конференції до 1 листопада 2024 р. на e-mail: conference_khds@ukr.net.

Напрямки роботи конференції:

– Харківська єпархія (історія та сьогодення);

– Філософсько-богословська (погляд крізь віки);

– Місія Церкви (досягнення та виклики часу);

– Православна педагогіка та психологія (духовне життя людини);

– Християнська культура в пошуках істини (музика, живопис, мова та література).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За результатами конференції буде видано Збірник матеріалів конференції в електронному і друкованому вигляді (в заявці обов’язково зазначити який варіант вам потрібен).

Реєстрація учасників з 11.00 до 12.00 у приміщенні Харківської духовної семінарії.

Адреса оргкомітету: Харківська духовна семінарія, вул. Університетська 8, Харків, Україна, 61003.

З усіх питань щодо конференції, можна звертатися за електронною адресою: conference_khds@ukr.net, або за телефонами:

+380687976823; +380962516426; +380959486536.

Завантажити детальну інформацію
Опубликована: 18 сентября 2024 г.